top of page
Güncel Tüp Bebek uygulamaları ile

Güncel Tüp Bebek uygulamaları ile

Çocuk sahibi olmak artık daha kolay

Sağlıklı bebekler için

Sağlıklı bebekler için

Modern Tüp Bebek uygulamaları her geçen gün başarıyı arttıryor.

                                    Kadın HastalıklarıDoğum  - Tüp Bebek              
Gebelik izlemi

9 ay boyunca gebeliğin belirli haftalarında

 gerek ultrasongrafik, gerek biokimyasal gereğinde de genetik testlerin belirli bir düzen içinde yapılmasından oluşan bir süreçtir. Aydın tüp bebek

Tüpbebek
İnfertilite - Kısırlık

Evlenen yeni çiftlerin korkulu rüyası haline gelen kısırlıki artık günümüz teknolojik gelişmeleri, Tüp bebek uygulamaları ile binlerce aileye mutluluk verebilme imkanı sağlamaktadır. Tüpbebek öncesi tamamlayıcı tıp, hipnoz gibi hazırlık uygulamaları ile daha yüksek bir başarı hedeflenmektedir.

Op. Dr. Adnan Ozkutucu

Kadın Doğum ve Tüpbebek Uzmanı

VAGİNİSMUS Tedavi edilmesi kolay bir hastalıktır. Geç kalmayınız. Bilgi alınız ..
3D / 4D Ultrasound

3 boyutlu ve 4 boyutlu ultrasound teknoljileri ve hergeçen gün gelişen tıp teknolojisi hayatımıza ve günlük pratiğimize girdikçe tanı koyma imkanlarımız artmakta ve kolaylaşmaktadır. 

Bu yöntemle ağrısız ve konforlu bir doğum, ya da yapılacack cerrahi bir müdahale veya operasyon son derece rahat olmakla beraber hızlı bir iyileşme sağlamak da mümkün olabilmektedir.Ayrıca Tüpbebek Embryo transfer başarısını arttırmak için de kullanmaktayız...

Op. Dr. Adnan Özkutucu

Sizin sağlığınız için;

Tüp Bebek, aşılama, kısırlık vajinismus, Ameliyatsız vajina daraltmaj

 

Adet sancıları toplumda ortalam %20 oranında oldukça sık karşılaşılan bir semptomdur. Bir kısmının altında ciddi patolojik neden varken birkısmında ise belirli bir patolojik bulgu yoktur. Fakat dismenoreden yakınan  biçok kişi  maalesef ağrı kesici kullanmayı gayet normalmiş gibi karşılamaktadır .Halbuki herdefasında kullanılan ağrı kescilier günler, aylar ve yıllar sonunda toplamda yüzlerce defa alınan haplar anlamına gelmektedir ve bunların insan sağlığında birikime bağlı ciddi yan etki oluşturma potansiyelleri mevcuttur. Oysaki alternatif tıbbın sunduğu yan etkiden uzak yöntemler çok etkili olabilmektedir.

Jinekoloji

Kadın sağlığı açısından öncelikle koruyucu tıp çerçevesinde rutin taramaların yapılması, olası birçok hastalığı erken dönemede tanı koyma imkanını sağalayacağından düzenli jinekolojik kontrollerin yapılmasının önemi hergeçen gün daha anlaşılır olmaktadır. 

 

Tüp Bebek, aşılama, kısırlık, vajinismus, Ameliyatsız vajina daraltma, idrar kaçırma

Op. Dr. Adnan ÖZKUTUCU

Kadın Hast. & Doğum

Tüp Bebek Uzmanı

2020-12-23 13.38.28.jpg
OUR TEAM 

Tüp bebek, kısırlık infertilite,

Ameliyatsız vajinal daraltma ve sıkılaştırma Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi....

2015-12-11 19.45.03

2015-12-11 19.45.03

ivf resim_edited

ivf resim_edited

baby jpeg

baby jpeg

bottom of page